Fotbalové jaro na osmičce začíná, na Meteor přijede lídr tabulky

Fotbalové jaro na osmičce začíná, na Meteor přijede lídr tabulky O víkendu přichází fotbalové jaro i do Prahy 8.

Oba osmičkoví účastníci divizí zahajují své účinkování. Zatímco Admira zajíždí k pražskému derby na Aritmu, Meteor přivítá dokonce lídra tabulky z Nymburka.

Admira, která je po podzimu třetí, je v zápase proti vokovickému soupeři určitě favoritem, ale stará fotbalová pravda říká, že v derby favorit nevyhrává. Na podzim Aritma překvapila a na Admiře zvítězila 2:0. Přesto by fotbalisté z Kobylis rádi přivezli tři body a udrželi se v kontaktu s čelem tabulky. Ani postup zpět do třetí ligy, kde účinkovali naposled před dvěma lety, není zcela nereálný, Admira ztrácí na vedoucí celek soutěže z Karlových Varů pouhé tři body. Tabulka soutěže je k nahlédnutí zde .

Ve Vokovicích se hraje v sobotu 11.3. od 10:15.


Tento víkend začínají divize i pro týmy z Prahy 8. Ilustrační foto (zdroj: www.fkadmira.info )

Meteor je ve skupině B po první polovině soutěže na 9.místě a s tímto umístěním v Libni rozhodně nepanuje spokojenost. „Spokojeni nejsme, celý podzim jsme se potýkali s obrovskou marodkou“, říká předseda Meteoru Miloslav Volf. Příležitost odrazit se nahoru tabulkou přijde už v neděli. Bude to však velmi těžké, na umělou trávu do Bedřichovské přijede vedoucí tým soutěže Polaban Nymburk!

Domácí si však věří. „Všem fanouškům radím vsadit jasnou jedničku. Na 100%!“, tvrdí sebevědomý šéf domácích. Nymburští přijíždí s touhou odčinit podzimní penaltovou porážku, po které se však odrazili ke spanilé jízdě, která je vynesla až na současné první místo. Postavení v tabulce a los soutěže lze prohlédnout zde .

Úvodní hvizd zazní na hřišti v Bedřichovské ulici v neděli 12.3. v 10:15.

V Praze 8 dne 9.03.2017