Islámská chuť ve švédských kapkách

Dům, auto ani chalupu hluboko v lesích jsme nikdy nezamykali. Lidé si tady důvěřovali, ničeho a nikoho se nebáli. Celý život jsme platili vysoké daně. Pak dorazili lidé, kteří daně neplatí a pouze zneužívají výhod sociální sítě. Nyní vše zamykáme, včetně chalupy, i když jdeme jen pár kroků do lesa na houby. Důvěra se vytrácí.

Když chceme vnukům koupit kolo či brusle, musíme do obchodu. „Oni“ kolo i brusle dostanou od města zdarma. Byt jsme si koupili. „Oni“ ho mají od města. Rozbitá pračka, myčka – zamíříme do elektra. „Oni“ pro šek na „sociál“. Špatně zaparkujeme, dostaneme od nesmlouvavé policie tučnou pokutu. „Oni“ sice také, ale tu proplatí „sociál“. To vše v rámci takzvané integrace.

Ta v praxi vypadá tak, že město postavilo školu a mešitu, kam kromě „nich“ nikdo jiný nemůže. Mají svá sídliště, nakupují převážně ve svých obchodech. Podle posledních vládních prohlášení „jich“ do země dorazí do konce letošního roku další devadesát tisíc.

V zářijových volbách budeme volit Švédské demokraty, jedinou stranu, která prosazuje omezení imigrace.

Toto všechno jsem zaznamenala v srpnu 2014 od rodiny švédských seniorů z Malmö.

P.S.: Tajnou modlitebnou a uzavřeným pohřebištěm to začíná. Zneužíváním a zničením tradičního to končí. Chceme tady něco takového? 

Autor: Vladimíra Ludková
 
 
Více článků k tématu:
Neveřejný hřbitov pro muslimy? V Praze 8 ne.
Ludková: Netolerantní kazatelé tolerance?
Místostarostka Prahy 8 odmítla muslimský hřbitov a snesla se na ni neoprávněná kritika
 
V Praze 8 dne 2.09.2014