Na fotbal půjdeme v neděli

O uplynulém víkendu naši divizní zástupci nebodovali, Meteor podlehl na domácím hřišti vedoucímu týmu skupiny Lovosicím 0:1 a klesnul na šesté místo. Úvod jara mu příliš nevyšel, ze třech zápasů vytěžil pouhé dva body a už by potřeboval zabrat. V neděli jedou libeňští do nedalekého Nymburka, který na podzim doma porazili 2:0. Utkání je na programu v neděli od 16:30 na hřišti Polabanu.

Admira se vrátila s prázdnou ze Dvora Králové, kde byla více než vyrovnaným soupeřem domácímu mužstvu. Bohužel, Východočeši byli efektivnější v zakončení, zvítězili 2:1 a dotáhli se k Admiře na rozdíl jediného bodu. Kobyliský klub zůstal na pátém místě velmi vyrovnané tabulky. V neděli je tak povinností porazit čtrnáctou Jaroměř, kterou od Admiry dělí propastných čtrnáct bodů. Zápas začíná tradičně v 10:15. Na podzim Jaroměř zvítězila po remíze 1:1 v penaltovém rozstřelu.

Po týdenní přestávce budou o mistrovské body bojovat i borci Slovanu Bohnice v I.B třídě. Svůj tříbodový náskok a postupový sen budou hájit na domácím hřišti proti rezervě Podolí. V podzimním zápase zvítězili hráči Bohnic na půdě soupeře 3:1. Zápas je naplánován na nedělních 16:30.

V neděli si tak fanoušek osmičkové kopané přijde na své, jarní počasí by mělo přát hezké podívané. Takže sportu zdar a fotbalu zvlášť!

V Praze 8 dne 2.04.2016