V neděli můžeme jít hned na tři utkání

Tuto neděli, 15.května, nám v Praze 8 fotbalový los přihrál hned tři zápasy. Dopoledne může divák zajít na Meteor či Admiru, odpoledne je pak na pořadu další díl boje Slovanu Bohnic o postup do I.A třídy.

Začneme zrovna Slovanem, který po slavném vítězství v derby s Trojou 2:1 doslova rozcupoval Nebušice 8:0 a z horké půdy Řeporyjí pak minulý týden přivezl výhru 3:1. Vede tak tabulku o tři body před rivalem z Troje. V dalším utkání hostí v neděli Čechoslovan Chuchle a je jako lídr soutěže samozřejmě favoritem. Jak si s touto rolí poradí, bude k vidění v neděli v 17:00 na domácím hřišti v Bohnicích.

Meteor se po nemastném začátku jara zvednul a začal vítězit. Nejdříve ve vyhecovaném a dramatickém duelu udolal doma Libiš 3:2, minulý týden pak splnil povinnost a přivezl ze stadionu posledních Loun všechny body za výhru 2:0. V tabulce se vyšplhal na čtvrté místo a na stříbrnou pozici neztrácí mnoho. Další domácí souboj svede v Libni se severočeským Litvínovem v neděli od 10:15.

Admira měla v posledních týdnech těžkou sérii, ale zhostila se jí se ctí. V Živanicích těsně podlehla 1:2, lídra soutěže Olympii Hradec Králové porazila v penaltovém rozstřelu a naposledy uzmula dva body domácímu Jablonci nad Jizerou po dalších vítězných penaltách. V nezvykle vyrovnané tabulce je desátá a v utkání s Trutnovem bude diváckou podporu určitě potřebovat. Zápas se hraje také od 10:15 na stadionu Admiry.

Bylo by příjemné oslavit devítibodovou neděli. Přejme si tedy, aby Admira, Meteor i Slovan své soupeře porazily a udělaly nám fotbalovým fanouškům radost.

V Praze 8 dne 14.05.2016