KAM ZAJÍT: Bar Padrino už mafiány neláká

Padrino je bar pod KD Krakov na bohnickém sídlišti. Díky rekonstrukci „kulturáku“ získal omítku ve stylu Urban Camo a nutno říct, že se to radnici povedlo. Jak se změna stylu podepsala i na baru, který se krčí v přízemí?

Chodil jsem tam dřív ještě v době, kdy některá zákoutí připomínala ty nejtemnější scénky z filmu Kmotr. Pochmurné prostředí s nedostatkem světla zachraňoval pohotový kuchař a hbitý personál. A poměrně solidní nabídka rumů neomezující se pouze na Zacapu, která je dnes tak populární. 

To všechno je ale minulost. Nový vzhled Padrina jakoby dával vzpomenout svěžím restauracím současného střihu. Kuchař vaří stále dobře, personál je ještě hbitější, jen už nemáte pocit, že jste za svou práci pro mafii byli odměněni pobytem v temné kobce. Celkový dojem se dá vyjádřit jedním slovem – vzdušnost. A protože prosvětlený interiér nepřeje ani miliskování, ani předávání tlustých voskovaných obálek, doporučili jsme majiteli pouze nákup několika málo paravánů, které pohotově umějí vytvořit potřebnou intimitu. 

 
V Praze 8 dne 17.01.2014